Līgas Libertes dejas teātris. VisuDejas izrādes fotosesija

Līgas Libertes dejas teātris ar 10 spilgtiem dejotājiem izrādē “Visu”. Gabija Bīriņa, Maija Sukute, Samanta Smoktija, Alise Kirilova, Elīna Štēbele, Darja Krauze, Darya Arefyeva, Reinis Rešetins, Rolands Meržejevskis un arī es kā viena no šīs savējo sētas bērnu republikas. Pirmizrādi laižam kosmosā 29. martā, turpinām izrādes arī 30. martā un 2. aprīlī D.FAB.

Šajā radoši dejojošajā procesā atkal var ar gandarījumu vērot, kā visi elementi saslēdzas kopā, kā vajag. Ja arī sākumā šķiet, ka ir radies kāds šķērslis, tas kļūst par vajadzīgo papildinājumu stāstā. Stāstā būs daudz spēcīgu emociju, cilvēciskuma, sašķeltības un nonākšanas pie kopā būšanas, atbalsta. Mīlestība roku rokā ar spēku. Izrādes pilnais nosaukums ir “Es gribu visu un esmu gatavs radīt pasauli, kurā tas ir iespējams”.
Izrādes komandas fotosesijā nokļuvām LMS Radošajā kvartālā “Kombināts Māksla” un bijušajā rūpnīcā “Kokvilna”. Paldies Ģirtam Raģelim par bandas kopbildēm! Bilžu, kurās redzama es, autori ir Ģirts un Samanta. Sirds attēla mākslinieks Tadas Vincaitis Plugas. Par grimu paldies Evijai Dūdai! Paldies Līgai par Visu!

Reinis RešetinsReinis RešetinsReinis-ResetinsSamanta SmoktijaGabija BīriņaGabija BīriņaRolands MeržejevskisLīgas Libertes dejas teātrisDarja KrauzeDarya ArefyevaElīna ŠtēbeleAlise KirilovaAiga RēdmaneDarya ArefyevaLīgas Libertes dejas teātrisLīgas Libertes dejas teātrisReinis RešetinsMaija SukuteLīga Liberte