airBaltic Calendar 2023 Backstage

The scenes, some behind the scenes and sceneries from airBaltic Calendar 2023 photoshoot.
Style: Līga Banga
Management: Justīne Kaminska
Hair&make-up artists: Aija Ūdentiņa, Baiba Tiltiņa, Jūlija Balinska, Jūlija Zolberga, Maija Gundare, Viktorija Breikša
Assistance and lights: Ģirts Raģelis
2nd assistant: Kristaps Hercs
All the models are employees of airBaltic.
Photos of me by Ģirts Raģelis.
Designers: LANGA.STUDIO, PIXIE Won’t Play, 6. septembris, Agnese Eiduka, Gerda&Kai, NOLO, Ieva Ādamsone, Riina Poldroos, Lilly Jahilo, Undress, Unlined.

Šis airBaltic kalendāra gads bija neparasts, jo lidlauka vietā devāmies Latvijas dabā visos gadalaikos. Vērojām laikapstākļu prognozes, prognozējām gaismu leņķus, turējām īkšķus, lai snieg, kad jāsnieg. Un tik tiešām piedzīvojām gan sniegputeni, gan sauli. Liels paldies Justīnei par izcilu šī projekta vadību un visu grafiku saskaņošanu.
Kalendārs tapa gada garumā, sākām darbu jau 2021. gada novembrī ar ļoti skaistu sarmas dienu. Ziema bija lielākais izaicinājums, jo sniegs paguva nokust pirms laika. Paldies arī visām modelēm, kuras bija gatavas fotografēties gan stiprā vējā, gan vasaras svelmē, gan arī tad, kad termometra stabiņš bija zem nulles.
Piedzīvojums bija gaismu tehnikas nogādāšana un uzstādīšana gravā pie Daudas ūdenskrituma, kā arī došanās uz purvu tumsā pirms saullēkta.
Paldies arī sunītei Zuzei par enerģisko kompāniju un lokāciju izpēti. Pateicība arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dizaineriem par tērpu uzticēšanu!

airBaltic kalendārsairBaltic kalendārsairBaltic kalendārsairBaltic kalendārsairBaltic kalendārsairBaltic kalendārs airBaltic kalendārsairBaltic kalendārs

airBaltic kalendārs

airBaltic kalendārs

airBaltic kalendārs

airBaltic kalendārsairBaltic kalendārs airBaltic kalendārsairBaltic kalendārs

airBaltic kalendārs airBaltic kalendārs airBaltic kalendārsairBaltic kalendārs
airBaltic kalendārs