Elza RozentāleMusician portraits

Portraits of the beautiful musician Elza Rozentāle. The song “Samson” performed by Elza comes to my mind when I see the photos. A little bit more fragile.
Style: Anete Agneta Krišjanova
Hair&make-up: Kristīne Papša
Outfit designers: Anna Gulbe, Savdaba, Sanda Feldberga, Melānija Vilka

Elza RozentāleElza RozentāleElza RozentāleElza RozentāleElza RozentāleElza Rozentāle

Aija Vītoliņa for Santa Magazine

Beautiful musician Aija Vītoliņa for Santa magazine. Aija had just came back from a bike trip and I was preparing for a one (in my case no bikes involved) so a road trip mood was in the air.
Style: Agija Vismane
Hair&make-up: Kristīne Papša
Bike: Mash Motors

Aija VītoliņaAija VītoliņaAija Vītoliņa

Gabija BīriņaPortraits. Personal

A selfish project which actually is not so selfish because it is all about collaboration. Gabija Bīriņa is a dancer and choreographer. Her personality, face and the way she moves inspired me to work on photographs that would help me visualize emotions and notions that interested me.
Big thanks to Ivanda Šmite for hair&make-up and Pixie Won’t Play for the amazing garments!

Gabija BīriņaGabija BīriņaPixie Won't PlayGabija BīriņaGabija BīriņaGabija BīriņaGabija BīriņaGabija BīriņaGabija BīriņaGabija Bīriņa

Fashion portraits. Stargazer LilyStarsystem Latvia

Actually very bright colours were the main inspiration for this photoshoot but in the end this mood felt just right. This project of fashion portraits took some time to publish it.
There are stargazer lilies that I came across when looking at words linked to star observation. Stars, a star like flower and the face of Gundega were a match for me.
Model: Gundega Kalpiņa /Starsystem Latvia/
Desings: Dita Eņikova
Hair&make-up: Dace Kļaviņa

Fashion portrait Aiga RedmaneFashion portrait Aiga RedmaneFashion portrait Aiga RedmaneFashion portrait Aiga RedmaneFashion portrait Aiga Redmane

White Workshop. Liene GravaPāvilosta 2017

Jauna, spēcīga pieredze – White workshop. Pasaulē workšopu vadīšana fotogrāfu vidū ir diezgan modē, bet negaidīju, ka tik drīz pašai sanāks to darīt. Nāca Miks Šēls un “pagrūda” pareizajā virzienā. Vēl lieku stāstu kopā, bet milzīgs paldies par to, ka tas notika. Izrādās, ka varu šādi multitāskot – likt fotografējamo kadru, fotografēt un stāstīt, kā un kāpēc to daru, smieties un lēkāt :)

White lieliskā komanda: Miks Šēls, Liene Pētersone, Ģirts Raģelis, Inta Lankovska, Ainārs Mazjānis, Kaspars Breidaks, Aija Ūdentiņa

Skaistā modele – dejotāja, horeogrāfe Liene Grava
Grims, mati, morālais un praktiskais atbalsts – Aija Ūdentiņa
Tērpi – Pixie Won’t Play
Un paldies par tērpiem arī ZIB!
Lokācija: Vēju paradīze (Ilmār, Tu esi super!), Pāvilosta
Paldies visiem dalībniekiem par atvērtību un gatavību augt kopā!

Liene GravaLiene GravaLiene GravaLiene GravaLiene GravaLiene GravaLiene GravaLiene Grava

Men Dancing TangoMagazine Annas Psiholoģija. Aigars Stirna, Gundars Grāpis, Gvido Kampāns

Editorial about men dancing tango for the magazine Annas Psiholoģija
Wonderful dance partners: Aigars Stirna and Esmeralda Ermale, Gundars Grāpis and Dace Dangena, Gvido Kampāns and Liene Lāce
Style: Laila Trilopa
Hair&make-up: Līga Vekmane

Gundars GrāpisGalleria Riga TangoAigars StirnaEsmeralda ErmaleGundars Grāpis Dace DangenaGvido KampānsGvido Kampāns

Līgas Libertes dejas teātris. VisuDejas izrādes fotosesija

Līgas Libertes dejas teātris ar 10 spilgtiem dejotājiem izrādē “Visu”. Gabija Bīriņa, Maija Sukute, Samanta Smoktija, Alise Kirilova, Elīna Štēbele, Darja Krauze, Darya Arefyeva, Reinis Rešetins, Rolands Meržejevskis un arī es kā viena no šīs savējo sētas bērnu republikas. Pirmizrādi laižam kosmosā 29. martā, turpinām izrādes arī 30. martā un 2. aprīlī D.FAB.

Šajā radoši dejojošajā procesā atkal var ar gandarījumu vērot, kā visi elementi saslēdzas kopā, kā vajag. Ja arī sākumā šķiet, ka ir radies kāds šķērslis, tas kļūst par vajadzīgo papildinājumu stāstā. Stāstā būs daudz spēcīgu emociju, cilvēciskuma, sašķeltības un nonākšanas pie kopā būšanas, atbalsta. Mīlestība roku rokā ar spēku. Izrādes pilnais nosaukums ir “Es gribu visu un esmu gatavs radīt pasauli, kurā tas ir iespējams”.
Izrādes komandas fotosesijā nokļuvām LMS Radošajā kvartālā “Kombināts Māksla” un bijušajā rūpnīcā “Kokvilna”. Paldies Ģirtam Raģelim par bandas kopbildēm! Bilžu, kurās redzama es, autori ir Ģirts un Samanta. Sirds attēla mākslinieks Tadas Vincaitis Plugas. Par grimu paldies Evijai Dūdai! Paldies Līgai par Visu!

Reinis RešetinsReinis RešetinsReinis-ResetinsSamanta SmoktijaGabija BīriņaGabija BīriņaRolands MeržejevskisLīgas Libertes dejas teātrisDarja KrauzeDarya ArefyevaElīna ŠtēbeleAlise KirilovaAiga RēdmaneDarya ArefyevaLīgas Libertes dejas teātrisLīgas Libertes dejas teātrisReinis RešetinsMaija SukuteLīga Liberte